Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Боја
  Степен на заштита
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     CALAONDA таванско светло

     20,947 ден
     Број на производот: 93413 Mатеријал: нерѓосувачки челик Боја: хром Стаклен материјал/Контура: брилијантно стакло Боја на стакло/Контура: јасен Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): G9 Класа на енергетска ефикасност: G Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци