Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Боја
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    CALAONDA таванско светло

    29,163 ден
    Број на производот: 93433 Mатеријал: нерѓосувачки челик Боја: хром Стаклен материјал/Контура: брилијантно стакло Боја на стакло/Контура: јасен Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): G9 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци