Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     TARBES висечко светло

     3,754 ден
     Број на производот: 94196 Mатеријал: челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: челик Боја на стакло/Контура: бакарна боја Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци