Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    LANTADA подно светло

    9,652 ден
    Број на производот: 94324 Mатеријал: дрво, челик Боја: природно Стаклен материјал/Контура: ткаенина Боја на стакло/Контура: беж Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци