Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     LANTADA подно светло

     9,030 ден
     Број на производот: 94326 Mатеријал: дрво, челик Боја: орев Стаклен материјал/Контура: ткаенина Боја на стакло/Контура: тегет Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци