Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    PASTERI таванско светло

    6,738 ден
    Број на производот: 94919 Mатеријал: челик Боја: сатениран никел Стаклен материјал/Контура: ткаенина, стакло Боја на стакло/Контура: тегет Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци