Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица
     Класа на енергетска

      LED PALERMO ѕид / таванско светло

      7,147 ден
      Број на производот: 94999 Mатеријал: челик Боја: хром Стаклен материјал/Контура: сатенско стакло Боја на стакло/Контура: бело обоен Степен на заштита: IP44 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 5 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

      Преземете го листот со податоци