Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    STELLATO 1 таванско светло

    2,265 ден
    Број на производот: 95597 Mатеријал: челик Боја: сатениран никел Стаклен материјал/Контура: дрво, стакло Боја на стакло/Контура: јавор, бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци