Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     PINEDA уградно светло

     3,891 ден
     Број на производот: 95859 Mатеријал: пластика Боја: сатениран никел Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: G Гаранција: 5 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци