Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     PINEDA уградно светло

     1,247 ден
     Број на производот: 95888 Mатеријал: пластика Боја: хром Степен на заштита: IP20, IP44 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Гаранција: 5 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци