Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица
     Класа на енергетска

      MARGITTA 1 ѕид / таванско светло

      2,031 ден
      Број на производот: 96117 Mатеријал: челик Боја: бело Стаклен материјал/Контура: стакло Боја на стакло/Контура: бело, црна, јасен Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 5 години

      Преземете го листот со податоци