Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     FARSALA висечко светло

     2,350 ден
     Број на производот: 96343 Mатеријал: челик Боја: сатениран никел Стаклен материјал/Контура: чадена чаша, гранила Боја на стакло/Контура: црно-проѕирен, јасен Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): G9 Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 2 години / 5 години светилка Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци