Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24

TOLORICO ѕид / таванско светло

5,405 ден
Број на производот: 97054 Mатеријал: нерѓосувачки челик Боја: хром Стаклен материјал/Контура: пластика, брилијантно стакло Боја на стакло/Контура: јасен Степен на заштита: IP44 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 5 години

Преземете го листот со податоци