Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Боја
  Степен на заштита
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     TOLORICO ѕид / таванско светло

     7,761 ден
     Број на производот: 97055 Mатеријал: нерѓосувачки челик Боја: хром Стаклен материјал/Контура: пластика, брилијантно стакло Боја на стакло/Контура: јасен Степен на заштита: IP44 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: E Гаранција: 5 години

     Преземете го листот со податоци