Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Степен на заштита
  Тип на сијалица

   VERGIANO спот

   9,949 ден
   Број на производот: 97509 Mатеријал: алуминиум, челик Боја: бело, сатениран никел Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Гаранција: 2 години / 5 години светилка Упатство за инсталација (PDF): Преземи

   Преземете го листот со податоци