Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24

DUNDRY ѕид / таванско светло

1,989 ден
Број на производот: 97574 Mатеријал: пластика Боја: бело Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: E Гаранција: 5 години

Преземете го листот со податоци