Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     VISERBELLA таванско светло

     5,260 ден
     Број на производот: 97642 Mатеријал: челик Боја: шампањ Стаклен материјал/Контура: ткаенина Боја на стакло/Контура: злато Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци