Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    TABARA таванско светло

    1,699 ден
    Број на производот: 97667 Mатеријал: дрво, челик Боја: зелена, бело Стаклен материјал/Контура: сатенско стакло Боја на стакло/Контура: дизајн фудбал Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци