Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     LANCIANO таванско светло

     16,661 ден
     Број на производот: 97738 Mатеријал: челик Боја: бело, транспарентен Стаклен материјал/Контура: пластика со кристален ефект Боја на стакло/Контура: бело, сребро Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: E Гаранција: 5 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци