Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24

ROMAO 1 таванско светло

9,699 ден
Број на производот: 97777 Mатеријал: челик Боја: бело Стаклен материјал/Контура: ткаенина, пластика Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 5 години

Преземете го листот со податоци