Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица
     Класа на енергетска

      ROMAO таванско светло

      13,981 ден
      Број на производот: 97784 Mатеријал: челик Боја: бело Стаклен материјал/Контура: ткаенина лен, пластика Боја на стакло/Контура: сиво, бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 5 години

      Преземете го листот со податоци