Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Степен на заштита
  Тип на сијалица
   Класа на енергетска

    MORATICA-A таванско светло

    8,060 ден
    Број на производот: 98219 Mатеријал: челик, пластика Боја: бело, транспарентен Стаклен материјал/Контура: пластика со кристален ефект Боја на стакло/Контура: бело, сребро Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 5 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци