Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица
     Класа на енергетска

      SALABATE уградно светло

      1,326 ден
      Број на производот: 98239 Mатеријал: алуминиум Боја: бело Стаклен материјал/Контура: стакло Боја на стакло/Контура: јасен Степен на заштита: IP20, IP44 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: G Гаранција: 5 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

      Преземете го листот со податоци