Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Степен на заштита
  Тип на сијалица
   Класа на енергетска

    ESPARTAL подно светло

    9,239 ден
    Број на производот: 98309 Mатеријал: челик, алуминиум Боја: сатениран никел, алуминиум Стаклен материјал/Контура: ткаенина Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Осветлување вкл. (2): Инклузивно Класа на енергетска ефикасност: E Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци