Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    CANTALLOPS висечко светло

    13,777 ден
    Број на производот: 98456 Mатеријал: челик Боја: црна, бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E14 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци