Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     ALMEIDA 1 висечко светло

     6,529 ден
     Број на производот: 98588 Mатеријал: челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: ткаенина Боја на стакло/Контура: црна, сиво, бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E14 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци