Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    CASTRALVO висечко светло

    12,020 ден
    Број на производот: 98592 Mатеријал: челик, дрво Боја: сатениран никел, кафеава Стаклен материјал/Контура: испарувано стакло Боја на стакло/Контура: килибар Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци