Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     MIOGLIA 1 висечко светло

     14,277 ден
     Број на производот: 98629 Mатеријал: челик Боја: хром Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: бел гранило, јасен Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E14 Гаранција: 2 години

     Преземете го листот со податоци