Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    GATUELA висечко светло

    6,025 ден
    Број на производот: 98687 Mатеријал: челик Боја: бело, сатениран никел Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E14 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци