Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Боја
  Степен на заштита
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     TP висечко светло висечко светло

     2,599 ден
     Број на производот: 98811 Mатеријал: алуминиум, пластика Боја: црна Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: E Гаранција: 3 години

     Преземете го листот со податоци