Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Степен на заштита
  Тип на сијалица
   Класа на енергетска

    TP висечко светло висечко светло

    2,800 ден
    Број на производот: 98813 Mатеријал: алуминиум, пластика Боја: анодизиран алуминиум Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: E Гаранција: 3 години

    Преземете го листот со податоци