Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     LOSALOMAS висечко светло

     2,009 ден
     Број на производот: 98838 Mатеријал: челик Боја: Мока боја, брусен месинг Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 2 години / 5 години светилка

     Преземете го листот со податоци