Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24

LOSALOMAS висечко светло

6,961 ден
Број на производот: 98839 Mатеријал: челик Боја: Мока боја, брусен месинг Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Класа на енергетска ефикасност: F Гаранција: 2 години / 5 години светилка

Преземете го листот со податоци