Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    MIRLAS таванско светло

    3,766 ден
    Број на производот: 98861 Mатеријал: дрво, челик Боја: кафеава Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 5 години

    Преземете го листот со податоци