Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
    Степен на заштита
      Тип на сијалица

        MIRLAS таванско светло

        6,159 ден
        Број на производот: 98862 Mатеријал: дрво, челик Боја: кафеава Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 5 години

        Преземете го листот со податоци