Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    PINTO TEXTIL висечко светло

    10,423 ден
    Број на производот: 99287 Mатеријал: челик Боја: сатениран никел Стаклен материјал/Контура: стакло, ткаенина Боја на стакло/Контура: јасен, сиво Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години

    Преземете го листот со податоци