Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     CODRIALES висечко светло

     8,143 ден
     Број на производот: 99358 Mатеријал: челик Боја: црна Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: бело Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: D Гаранција: 5 години Упатство за демонтирање (DOLS): Преземи Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци