Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Боја
  Степен на заштита
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     PIGLIONASSO таванско светло

     5,355 ден
     Број на производот: 99435 Mатеријал: челик, пластика Боја: бело Стаклен материјал/Контура: дрво Боја на стакло/Контура: рустикален Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Класа на енергетска ефикасност: E Гаранција: 5 години

     Преземете го листот со податоци