Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    SEGEZIA висечко светло

    5,408 ден
    Број на производот: 99439 Mатеријал: челик Боја: Мока боја Стаклен материјал/Контура: челик Боја на стакло/Контура: Мока боја, злато Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години

    Преземете го листот со податоци