Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Тип на сијалица

    GRIMALDINO таванско светло

    7,509 ден
    Број на производот: 99459 Mатеријал: ткаенина, дрво, челик Боја: бело, кафеава Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: бело Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

    Преземете го листот со податоци