Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24

PIGLIONASSO таванско светло

5,506 ден
Број на производот: 99474 Mатеријал: челик, пластика Боја: бело Стаклен материјал/Контура: дрво Боја на стакло/Контура: темно кафеава Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Гаранција: 5 години

Преземете го листот со податоци