Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     LOBATIA висечко светло

     1,569 ден
     Број на производот: 99531 Mатеријал: челик, дрво Боја: црна Стаклен материјал/Контура: терацо Боја на стакло/Контура: сиво, бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): E27 Гаранција: 2 години

     Преземете го листот со податоци