Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24

BOYAL висечко светло

12,530 ден
Број на производот: 99625 Mатеријал: челик Боја: црна, кафеава Стаклен материјал/Контура: пластика Боја на стакло/Контура: бело Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): LED Осветлување вкл. (2): Инклузивно Осветлување вкл. (3): Инклузивно Класа на енергетска ефикасност: E Гаранција: 5 години

Преземете го листот со податоци