Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Тип на сијалица
    Класа на енергетска

     CAMINALES-Z таванско светло

     5,438 ден
     Број на производот: 99674 Mатеријал: челик Боја: црна Осветлување вкл. (1): Инклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Класа на енергетска ефикасност: G Гаранција: 2 години / 5 години светилка

     Преземете го листот со податоци