Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Боја
  Степен на заштита
   Тип на сијалица

    TB SET систем

    5,329 ден
    Број на производот: 99763 Mатеријал: алуминиум, пластика Боја: црна Стаклен материјал/Контура: челик Боја на стакло/Контура: црна Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Гаранција: 3 години

    Преземете го листот со податоци