Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 12 18 24
Mатеријал
  Боја
   Степен на заштита
    Тип на сијалица

     TB BUZZ спот

     985 ден
     Број на производот: 99765 Mатеријал: пластика Боја: црна Стаклен материјал/Контура: челик Боја на стакло/Контура: црна Степен на заштита: IP20 Осветлување вкл. (1): Ексклузивно Тип на сијалица (1): GU10 Гаранција: 3 години Упатство за инсталација (PDF): Преземи

     Преземете го листот со податоци